Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Temmuz 23 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

Chat Sohbet Ortamı

Chat Sohbet Ortamı

Söyleşi Ortamı ve Chat Tutkusu

söyleşi Ortamı ve chat tutkusu internet dünyasında hastalıklı bir ur şeklinde gittikçe yayılmakta, toplumların ve insanlığın dejenere olmasına ve yozlaşmasına sebebiyet vermektedir. Söyleşi ve chat kelimesi internet ortamlarında karşılıklı mesajlaşma ve bildirişim olarak adlandırılabilir. İki yada daha çok fert içinde gerçekleşebilir. Bundan dolayı sizlerin daha rahat ve bedava bir ortamda söyleşi edebilmesi için Sohbetk.Net sitemizi an itibari ile faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Vatana millete hayırlı ve uğurlu olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.

Eski toplumsal iletişim çalgıları olan Messenger, Skype ve Yahoo gibi materyallerin yerini artık söyleşi odaları almış bulunmakta. Tüm bu hizmetleri sizlere parasız sunuyoruz, sizler için çok cazip avantajlarla karşınızdayız. Sizlere şu an için bir şeyler vadetmiyoruz. Çünkü sitemiz açılalı henüz bir saat oldu. Fakat sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlikten ödün vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Söyleşi Ortamı iyi mi Çalışır

sohbet ortamı aynı anda çok sayıda ferdin katılımı ile meydana gelen ortamlardır. Buralarda kişiler anlık olarak bir biri ile yazılı chat yaparlar. Bu yazılı chat icra eden topluluğu gözetleyen sohbet odası görevlileri vardır. Bunlar uygunsuz davranışta bulunanları, küfürlü ve spam dili kullanan şahısları süratle odadan atarlar. Öyle ya denetim olmayan, disiplin ve otorite olmayan bir sohbet ortamında hepimiz kafasına nazaran takılır, orada sohbet ve eğlenceden bahsedilemez, sadece teror ve başıbozukluktan bahsedilebilir. Fakat sohbetk.Net sitemiz bu konularda kırılgan olduğundan tedbirlerimizi önceden aldık.

Sohbet Ortamı Çeşitleri nedir?

Söyleşi odaları işleyiş ve mekanizma açısından birbirlerine benzese de yapı gereği farklı kategorilere ayrılabilirler. Bunlar Sesli sohbet, kameralı sohbet ve yazılı söyleşi şeklinde üç kategoride sınıflandırılabilir. Sohbetk.Net sitemiz yalnız yazılı sohbet hizmeti veren ve bir İRC Network ağına bağlı bir sistemdir. Sizler de sanal ortamlarda aktivite arayanlardansanız, boş vaktiniz var ise, arkadaş veya sevgili ardında koşuyorsanız, söyleşi odalarımıza uğramanızı tavsiye ederim.

Sizler de takdir edersiniz ki; bilgisayar kullanmak veya İnternet dünyasından yararlanmak ferdin yaşamına asla kötü etki etmez. Kötü etkiden kasıt, kişinin bilgisayar ya da interneti sohbet odaları gibi arkadaşlık sitelerini yanlış kullanımından ortaya çıkar. Bu yüzden diyoruz ki sohbet ortamlarında bilmediğiniz, tanımadığınız kişilerle çok fazla yüz göz olup, kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Kategoriler

Sohbetk.Net itibari ile güncellenmiştir.